Dodawanie opinii

Jak napisać poprawną opinie aby nie została usunięta?

 

1. Pamiętaj o tym, że twoja opinia jest wskazówką dla innych. Powinna ona zawierać conajmniej parę szczegółowych informacji:


- wymień potrawy jakie zamówiłeś,


- opisz co było z nimi nie tak/lub co pozytywnego odnalazłeś w ich smaku,


- określ ile czekałeś na zrealizowanie zamówienia/ czy poziom obsługi Cię zadowolił,

 

 

2. Opinie nie zawierające konkretnych informacji typu " świetny lokal, dobre jedzenie. polecam" - będą usuwane z serwisu. Pisząc   opinie z dużą ilością informacji pomagasz innym w wyborze odpowiedniego lokalu/dania. Staraj się więc opisać wszystko najdokładniej jak potrafisz, wyrażając swoją opinię w kazdym aspekcie.

 

3. Pamiętaj aby dokonać także oceny w skali "gwiazdkowej" od 1-5.  Bądź obiektywny podczas zaznaczania gwiazdek, oceniając każdą rzecz z osobna np. Jeśli wystrój lokalu jest godny uwagi i zrobił na tobie bardzo duże wrazenie a niestety obsługą była niemiła - oceń każdą rzecz z osobna (nie obniżaj średniej całego lokalu, jeśli tylko jeden element Cię rozczarował)

 

4. Staraj się pisać opinie o poprawnej gramatyce i stylistyce. Zwracaj uwagi na polskie znaki ś,ć,ę,ą,ź,ż oraz znaki interpunkcyjne.

 

5. Każda opinia zawierające wulgaryzmy oraz naruszająca w sposób rażący czyjeś dobre imie zostanie usunięta przez naszą obsługę.

 

6.  Jeśli danie było nieświeże lub zatrułeś się jedzeniem z lokalu -nie zgłaszaj nam tego. Nie opublikujemy nie odpowiednich zarzutów. Kwestią higieny w lokalach i nieuczciwości restauratorów zajmują się odpowiednio Sanepid i Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej.

 

7. Pamiętaj aby pisać treściwe i obiektywne opinie, Współtworzysz ten portal i pomagasz innym w dokonaniu słusznego wyboru.

 


{l