Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Warmińsko-mazurskie / Łukta / Restauracja / wyniki wyszukiwania

Restauracje Łukta

pokaż wszystkie restauracje na mapie
Restauracja Wileńska

Restauracja Wileńska

Restauracja, Pierogarnia
Warszawska 2
Łukta
Telefon: (89) 647-50-19
pokaż na mapie
1.3/5 (3 opinii)
 
zobacz opinie dodaj do schowka
 

Porady na dzisiaj

Ostatnio dodane opinie

Restauracja Wileńska / Łukta

Jadłam gołąbki. Tragedia. Barszczyk "czysty" z torebki. Nic nie doprawione. W talerzu pływała woda a obok zimne ziemniaki. Obsługa trochę nerwowa, nie miała czasu. Nigdy więcej tam nie pójdę. Wystawiam opinię poniżej zera. Szkoda pieniędzy.

Moja ocena: 1 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-07-29 11:05:12

Restauracja Wileńska / Łukta

Jadłem w tym lokalu cepeliny, które są moim przysmakiem niestety w tym lokalu obsługa nie wie jak faktycznie ta potrawa powinna wygladać. W środku śladowe ilości czegoś co nie miało ani smaku, ani konsystencji zmielonego mięsa - było to coś co wyglądało jak rozgotowana kaszanka której aromat zabito magą, sama otulina niczym nie przypominała tarkowanych ziemniaków o delikatnej puszystej konsystencji tylko smakowała jak w pyzach z marketów. Nie wspomnę, że ich wielkość podanych mi 2 pseudocepelinów jest porażką. Przestrzegam każdego kto jest smakoszem tego typu przysmaków aby nie próbował tego czegoś bo się rozczaruje. Za sumę 16zł którą trzeba za nie zapłacić w tym lokalu w Gołdapii, Ełku czy pobliskich miastach na ścianie wschodniej zjecie Państwo prawdziwe cepeliny czy też kartacze. jechałem tam z nadzieją, że zjem swój przysmak a wyszedłem z obrzydzeniem bo nie można być aż takim idiotą żeby nazwać się restauracją wileńską a nie mieć pojęcia co to cepeliny czy podobne im kartacze Krzysztof

Moja ocena: 1.75 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-07-27 19:09:15

Restauracja Wileńska / Łukta

Restauracja bardzo licha. Jedzenie kiepskiej jakości. Ziemniaki rzeczywiście "prosto z wody" i z wodą. Kartacze w zasadzie bez farszu. Małe. Pierogi ruskie bez smaku i znów "niespodzianka" z farszem. Barszcz czerwony okazał się barszczem z torebki. Zapewniam, że tak było - jestem smakoszem barszczu i nie dam się oszukać. Obsługa chyba denerwowała się na nas. Kiepska organizacja i nadęte, zmęczone miny. Kelnerki szukały się na wzajem, nie wiedziały u kogo mamy zapłacić, kto przyjął zamówienie. Więcej tam nie pójdziemy.

Moja ocena: 1 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-07-27 10:00:47

Dodatkowe informacje

Najlepsze restauracje i pizzerie z miasta Łukta znajdziesz na tej stronie. Lokale uporządkowane są od najlepiej ocenianego do restauracji o słabszych opiniach. Jeśli byłeś klientem danego lokalu wyraź o nim opinie i oceń go pod względem smaku potraw, obsługi, wystroju i ceny. Wybierz dany lokal i zamów przez telefon jedzenie z dowozem. Obojętnie co chcesz zjeść czy jest to pizza, kebab, sushi wszystko znajdziesz w naszym rankingu. Restauracje i pizzerie podzielone zostały według rodzaju oferowanej kuchni oraz atutów wyróżniających lokal pośród innych. Daje to możliwość odnalezienia nie tylko najlepszej pizzerii ale także cateringu, sali na bankiet a nawet wesele. Dla przykładu aby wyszukać pizzeria Łukta skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie listy wszystkich restauracji. Możesz wybrać lokale z danego miasta i zawężać wyniki wyszukiwania do paru typów lub atutów lokali. Najlepsza restauracja Łukta zostanie wyświetlona na górze listy.

Ostatnio wyszukiwane lokale

Andaluzja, Stolnik, Oleńka, Take away góral, Restauracja wczasowa, polakowa bida, galeria smaku, Pizza, Bardzo kaktus, De dorsz, pappas, santorini, Itmi, chodowiak, Mala wyspa, tarnów, Leszcz, minh anh, phuong thao, Kebab/pizza, Chrupiacy kurczak, Boss, tropka, Kebab/pizza, pod grunwaldem,

Wyszukaj restauracje:

Wpisz nazwę lokalu:

Szukaj w mieście:
Wybierz rodzaj lokalu:


wybierz inne

Idealny na:
wybierz inne

Wybierz udogodnienia:wybierz inne

Wybierz kuchnię:


wybierz inne

Posiłek:

/* wyniki wyszukiwania prawa strona 300x250 */

Gastronomiczna mapa Polski

 

Ostatnio dodane lokale  


{l