Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Warmińsko-mazurskie / Łukta / Restauracja / wyniki wyszukiwania

Restauracje Łukta

pokaż wszystkie restauracje na mapie
Restauracja Wileńska

Restauracja Wileńska

Restauracja, Pierogarnia
Warszawska 2
Łukta
Telefon: (89) 647-50-19
pokaż na mapie
1.3/5 (3 opinii)
 
zobacz opinie dodaj do schowka
 

Porady na dzisiaj

Ostatnio dodane opinie

Restauracja Wileńska / Łukta

Jadłam gołąbki. Tragedia. Barszczyk "czysty" z torebki. Nic nie doprawione. W talerzu pływała woda a obok zimne ziemniaki. Obsługa trochę nerwowa, nie miała czasu. Nigdy więcej tam nie pójdę. Wystawiam opinię poniżej zera. Szkoda pieniędzy.

Moja ocena: 1 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-07-29 11:05:12

Restauracja Wileńska / Łukta

Jadłem w tym lokalu cepeliny, które są moim przysmakiem niestety w tym lokalu obsługa nie wie jak faktycznie ta potrawa powinna wygladać. W środku śladowe ilości czegoś co nie miało ani smaku, ani konsystencji zmielonego mięsa - było to coś co wyglądało jak rozgotowana kaszanka której aromat zabito magą, sama otulina niczym nie przypominała tarkowanych ziemniaków o delikatnej puszystej konsystencji tylko smakowała jak w pyzach z marketów. Nie wspomnę, że ich wielkość podanych mi 2 pseudocepelinów jest porażką. Przestrzegam każdego kto jest smakoszem tego typu przysmaków aby nie próbował tego czegoś bo się rozczaruje. Za sumę 16zł którą trzeba za nie zapłacić w tym lokalu w Gołdapii, Ełku czy pobliskich miastach na ścianie wschodniej zjecie Państwo prawdziwe cepeliny czy też kartacze. jechałem tam z nadzieją, że zjem swój przysmak a wyszedłem z obrzydzeniem bo nie można być aż takim idiotą żeby nazwać się restauracją wileńską a nie mieć pojęcia co to cepeliny czy podobne im kartacze Krzysztof

Moja ocena: 1.75 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-07-27 19:09:15

Restauracja Wileńska / Łukta

Restauracja bardzo licha. Jedzenie kiepskiej jakości. Ziemniaki rzeczywiście "prosto z wody" i z wodą. Kartacze w zasadzie bez farszu. Małe. Pierogi ruskie bez smaku i znów "niespodzianka" z farszem. Barszcz czerwony okazał się barszczem z torebki. Zapewniam, że tak było - jestem smakoszem barszczu i nie dam się oszukać. Obsługa chyba denerwowała się na nas. Kiepska organizacja i nadęte, zmęczone miny. Kelnerki szukały się na wzajem, nie wiedziały u kogo mamy zapłacić, kto przyjął zamówienie. Więcej tam nie pójdziemy.

Moja ocena: 1 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-07-27 10:00:47

Dodatkowe informacje

Najlepsze restauracje i pizzerie z miasta Łukta znajdziesz na tej stronie. Lokale uporządkowane są od najlepiej ocenianego do restauracji o słabszych opiniach. Jeśli byłeś klientem danego lokalu wyraź o nim opinie i oceń go pod względem smaku potraw, obsługi, wystroju i ceny. Wybierz dany lokal i zamów przez telefon jedzenie z dowozem. Obojętnie co chcesz zjeść czy jest to pizza, kebab, sushi wszystko znajdziesz w naszym rankingu. Restauracje i pizzerie podzielone zostały według rodzaju oferowanej kuchni oraz atutów wyróżniających lokal pośród innych. Daje to możliwość odnalezienia nie tylko najlepszej pizzerii ale także cateringu, sali na bankiet a nawet wesele. Dla przykładu aby wyszukać pizzeria Łukta skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie listy wszystkich restauracji. Możesz wybrać lokale z danego miasta i zawężać wyniki wyszukiwania do paru typów lub atutów lokali. Najlepsza restauracja Łukta zostanie wyświetlona na górze listy.

Ostatnio wyszukiwane lokale

1 maja 2, podaj nazw%u0119, Pizzeria, podaj nazw%u0119, picca, piceria suków, podaj nazw%u0119, Nóż & widelec, podaj nazw%u0119, stara baśń, podaj nazw%u0119, Nora pod beskidnikiem, pyza, cukiernia piotrus, sielanka, tre colori, tre colori, Przystanek schabowy, Trzebiatów, pizza da grasso, Orkan, Jama, Bar orientalny, pizza, pizzeria,

Wyszukaj restauracje:

Wpisz nazwę lokalu:

Szukaj w mieście:
Wybierz rodzaj lokalu:


wybierz inne

Idealny na:
wybierz inne

Wybierz udogodnienia:wybierz inne

Wybierz kuchnię:


wybierz inne

Posiłek:

/* wyniki wyszukiwania prawa strona 300x250 */

Gastronomiczna mapa Polski

 

Ostatnio dodane lokale  


{l