Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Mazowieckie / Wilga / Bar / wyniki wyszukiwania

Restauracje Wilga

pokaż wszystkie restauracje na mapie
Barometr

Barometr

Fast Food, Bar
Warszawska 44
Wilga
Telefon: 505-183-888
pokaż na mapie
2.0/5 (1 opinii)
 
zobacz opinie dodaj do schowka
 
U Aniołów

U Aniołów

Restauracja, Bar
Lipowa 3
Wilga
Telefon: 505-183-888
pokaż na mapie
0.0/5 (0 opinii)
 
zobacz opinie dodaj do schowka
 

Porady na dzisiaj

Ostatnio dodane opinie

Barometr / Wilga

Byliśmy tam z rodziną ....po raz ostatni !!! W podanym daniu mięso było chyba z ubiegłego roku- tragedia. Do dziś czuje ten smak. Dodatki również podejrzana mówiąc delikatnie Nie polecam !!!

Moja ocena: 2 Autor: niezarejestrowany | Data: 2014-06-01 21:26:04

Dodatkowe informacje

Najlepsze restauracje i pizzerie z miasta Wilga znajdziesz na tej stronie. Lokale uporządkowane są od najlepiej ocenianego do restauracji o słabszych opiniach. Jeśli byłeś klientem danego lokalu wyraź o nim opinie i oceń go pod względem smaku potraw, obsługi, wystroju i ceny. Wybierz dany lokal i zamów przez telefon jedzenie z dowozem. Obojętnie co chcesz zjeść czy jest to pizza, kebab, sushi wszystko znajdziesz w naszym rankingu. Restauracje i pizzerie podzielone zostały według rodzaju oferowanej kuchni oraz atutów wyróżniających lokal pośród innych. Daje to możliwość odnalezienia nie tylko najlepszej pizzerii ale także cateringu, sali na bankiet a nawet wesele. Dla przykładu aby wyszukać pizzeria Wilga skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie listy wszystkich restauracji. Możesz wybrać lokale z danego miasta i zawężać wyniki wyszukiwania do paru typów lub atutów lokali. Najlepsza restauracja Wilga zostanie wyświetlona na górze listy.

Ostatnio wyszukiwane lokale

Pab 4 tenis bar, dworak, Papalina, Bosman, Pizzeria, Vesuvio, Eureka, Dragon, Amma brzostek, Iza, rong, rong wong, Gajowka, wierzbak, Restauracja Ułan Lipnica Murowana, Pod lwami, Pod lwem, Zagloba, Diavolo-Gidle, Pab 4 tenis bar, Szybka rybka, gazdówka, Sekrety buska, Ama, Ristorante,

Wyszukaj restauracje:

Wpisz nazwę lokalu:

Szukaj w mieście:
Wybierz rodzaj lokalu:


wybierz inne

Idealny na:
wybierz inne

Wybierz udogodnienia:wybierz inne

Wybierz kuchnię:


wybierz inne

Posiłek:

/* wyniki wyszukiwania prawa strona 300x250 */

Gastronomiczna mapa Polski

 

Ostatnio dodane lokale  


{l