Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Kujawsko-pomorskie / Tama Brodzka / wyniki wyszukiwania

Restauracje Tama Brodzka

pokaż wszystkie restauracje na mapie
Zajazd Tama Brodzka

Zajazd Tama Brodzka

Zajazd, Pizzeria
Tama Brodzka 3
Tama Brodzka
Telefon: (56) 498-41-64
pokaż na mapie
1.5/5 (1 opinii)
 
zobacz opinie dodaj do schowka
 

Porady na dzisiaj

Ostatnio dodane opinie

Zajazd Tama Brodzka / Tama Brodzka

23 sierpnia 2015 r. realizacja zamówienia miała trwać półtorej godziny. Zła komunikacja między kuchnią a kolejką. Kelnerki z zupami muszą przejść przez kolejkę. Stary lokal działał znacznie lepiej. Brak wybetonowanego parkingu. Po deszczu tonie się w błocie. STały bywalec.

Moja ocena: 1.5 Autor: niezarejestrowany | Data: 2015-08-24 17:19:21

Dodatkowe informacje

Najlepsze restauracje i pizzerie z miasta Tama Brodzka znajdziesz na tej stronie. Lokale uporządkowane są od najlepiej ocenianego do restauracji o słabszych opiniach. Jeśli byłeś klientem danego lokalu wyraź o nim opinie i oceń go pod względem smaku potraw, obsługi, wystroju i ceny. Wybierz dany lokal i zamów przez telefon jedzenie z dowozem. Obojętnie co chcesz zjeść czy jest to pizza, kebab, sushi wszystko znajdziesz w naszym rankingu. Restauracje i pizzerie podzielone zostały według rodzaju oferowanej kuchni oraz atutów wyróżniających lokal pośród innych. Daje to możliwość odnalezienia nie tylko najlepszej pizzerii ale także cateringu, sali na bankiet a nawet wesele. Dla przykładu aby wyszukać pizzeria Tama Brodzka skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie listy wszystkich restauracji. Możesz wybrać lokale z danego miasta i zawężać wyniki wyszukiwania do paru typów lub atutów lokali. Najlepsza restauracja Tama Brodzka zostanie wyświetlona na górze listy.

Ostatnio wyszukiwane lokale

Pod lwami, Pod lwem, Zagloba, Diavolo-Gidle, Pab 4 tenis bar, Szybka rybka, gazdówka, Sekrety buska, Ama, Ristorante, Pizzeria, tomato, Złoty smok, Pizzeria, posmakuj targowiska, Kowboj Bar & DANCING, Pizzeria, Życie gruzji, Motel w dworku, pizza, Zajazd, Gazdówka meni sobota 11.02, Lesny dworek, Murzynek, De grasso,

Wyszukaj restauracje:

Wpisz nazwę lokalu:

Szukaj w mieście:
Wybierz rodzaj lokalu:


wybierz inne

Idealny na:
wybierz inne

Wybierz udogodnienia:wybierz inne

Wybierz kuchnię:


wybierz inne

Posiłek:

/* wyniki wyszukiwania prawa strona 300x250 */

Gastronomiczna mapa Polski

 

Ostatnio dodane lokale  


{l